GrUp HePsİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ.

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sinir şey noolcak(arkiler noolur girin)

4 posters
YazarMesaj
gulcinist
Jr.Admin
Jr.Admin
gulcinist

RESİM : sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) 3376857

sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) Empty
MesajKonu: Geri: sinir şey noolcak(arkiler noolur girin)   sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) EmptyCuma Mayıs 02, 2008 8:25 pm

Ya siz Sagopaya ne bakıyorsunuz ki...Kendini bişey sanan ahmağın teki...
yoshy&hilal
Administrator
Administrator
yoshy&hilal

GRUP HEPSİ HAKKINDA DÜŞÜNCEN : hiloşum
RESİM : sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) Glitterfy-flpbk071039148648618
metin : Kuzucugum Benim

MesajKonu: Geri: sinir şey noolcak(arkiler noolur girin)   sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) EmptySalı Nis. 22, 2008 6:59 pm

bencede aaaaaaaaaa
https://gruphepsihilal.yetkin-forum.com
iso2007

iso2007

RESİM : sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) WAW

MesajKonu: Geri: sinir şey noolcak(arkiler noolur girin)   sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) EmptySalı Nis. 22, 2008 6:54 pm

Son yazılan çok saçma Bayağıı bir atmış..Oha yanii Mad
yoshy&hilal
Administrator
Administrator
yoshy&hilal

GRUP HEPSİ HAKKINDA DÜŞÜNCEN : hiloşum
RESİM : sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) Glitterfy-flpbk071039148648618
metin : Kuzucugum Benim

MesajKonu: Geri: sinir şey noolcak(arkiler noolur girin)   sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) EmptyPaz Mart 30, 2008 10:11 pm

en son kelimesine çok sinirlendim yaaa....birkere içlerinde en güzeli yaseminnn...en kötü diyenelere çok kıadım ciddiii derecedeee
https://gruphepsihilal.yetkin-forum.com
cemre_07
Administrator
Administrator
cemre_07

Kadın
İş/Hobiler : pc oynamakk
GRUP HEPSİ HAKKINDA DÜŞÜNCEN : sizi ÇhoK seWiorUm
RESİM : sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) 52a841223057592

MesajKonu: sinir şey noolcak(arkiler noolur girin)   sinir şey  noolcak(arkiler noolur girin) EmptyPaz Mart 30, 2008 9:33 pm

ARKADAŞLAR BUNU SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM GRUP HEPSİ SİTELERİNİ YAZIORUM KARŞIMA Bİ SİTE ÇIKTI VE BU SİTEDE Bİ YORUM VARDI HABER ŞEKLİNDE AYNEN KOPYALAYIP YAPIŞTIRIYORUM
bu insanları anlamıyorum grup HePsİyİ sEvİyOrMuSuN hepsi!!
onların nasıl bi kişiliğe sahip olduğunuda bilmiyorlar utanmadan canımda cnm diyip duruyorlar artık uyanın 4 kız HePsİyİ sEvİyOrMuSuN maskesi altında kendilerini insan lakabı altında sergiliyorlar aslında çok iğrenç karakterli insanalr hepsinin huyundan bahsetmek gerekir buyrun bakın öğrenin nasıl kişilikler:
eren : çok havalı kendini grubun ladysi zanneden bi aptal. grubun sözcüsü gibi ama çok garip bi yapoya sahiip hatta gülçinin sevdiği erkeği elinden alan bi kız... grubun en güzeliymiş gibi davranıyo gülçinden güzel olmasını bu yönde kullandı... böyle arkadaşı düşman başına bile vermesin allah!!!
GÜLÇİN: saf maskesi altında salağın sakarın teki... annesine karşı merhametsiz ve karşılık veren bi tip hatta grupta önceden yasemin yerine başkası vardı gülçinle birbirine girdiler die kızı gruptan çıkarmış HePsİyİ sEvİyOrMuSuN..sonrada yok sınavı geçemedi faalan ben o kızı tanıyorum irem abla konuştum onlada..
CEMRE: yaptığı röportajda demişki yok işte hiç öpüşmedim falan demiş sallamasın erkekle deilse kızla öpüşmüştür bomba gibi iddia ama o bi lezbiyen araştıran araştırsın öğrensin bakalım göreceğiz.
YOSHY: işte geldik bombasına grubun fingirdeği diyebilirim çünkü hergün başka bi erkekle yatıp kalkıyor dizi oyuncularından erman burmalı ( barış ) ile yattığını öğrendim.. araştıran araştırsın.. hatta dizideki bazı kameramanlar ve asistanlarlada olmuş o kızın netteki resimlerinede bakarsanız her resimde başka bi erkekle sarmaş dolaş olmasından anlarsınız ek bilgi bu arada yoshy uyuşturucu kullanıyordu bir zamana kadar tedavi geçirdi hatta bu yüzden klip gecikti!!!!yoshy grubun en küçüğü ve en kötüsü...

SİNİR OLDUM YHA

sinir şey noolcak(arkiler noolur girin)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» slm arkiler
» arkiler ben yeni sitem